top of page
Vyhledat
  • Sebastien Bonnet

Bikram agentka - Denver, ColoradoKDE BYLA ŠPIONÁŽ PROVÁDĚNA?


Denver, Colorado


JAK VYPADALO STUDIO (PROSTORY, ČISTOTA, VZHLED SÁLU, ZÁZEMÍ, KAPACITA STUDIA)?


Studio bylo jako každé v USA trošku „stinky“ ☺ . Sál poměrně velký a prostorný, domnívám se, že by se do něj vešlo cca 60 lidí. Studio je dvoupatrové. V horním patře najdete vstup do recepce, sál a chodbu, kde mají věšáky na mokré podložky, takže celé horní patro trošku zapáchá. V dolním patře jsou šatny. Šatny opravdu malé, pouze dvě toalety, žádné skříňky, jen věšáky na oblečení a lavice na odložení věcí. V každé šatně jen dvě sprchy, ale jak je z Ameriky známé - klienti se zde po lekci skoro nesprchují, jen sednou v mokrém oblečení do auta a jedou domů, takže jsem měla obě dvě sprchy pouze pro sebe.


JAK PROBÍHALA LEKCE? NABÍZÍ STUDIO I LEKCE V JINÉM JAZYCE?


Všechny lekce jsou zde pouze v angličtině a nabízejí výhradně 90min. klasickou Bikram sérii. Denně se zde odučí 5 lekcí. Denverské studio nabízí lekce výhradně 90 min.


JAKÝ JE PŘÍSTUP K CIZINCŮM?


Vybrala jsem si dopolední lekci od 9:30. Celkem nás cvičilo 8 a jediní cizinci jsme tam byli my s přítelem. Nezaregistrovala jsem žádný zvláštní nebo speciální přístup, ba naopak, instruktorka si nás celou lekci téměř nevšimla.


VĚC, KTERÁ MĚ ZARAZILA, PŘEKVAPILA. CO SE MI LÍBILO, NELÍBILO.


Rozhodně mě mile překvapilo, že se ještě někde v Americe dá najít studio, které nabízí pouze 90min. lekce klasické Bikram série. V ostatních studiích míchají mezi Bikram jógu různé jiné druhy jógy, lekce zkracují apod. Také mě potěšilo, že zde neměli v sále koberec, jak dříve bylo zvykem ve všech studiích v Americe. Lekce sama o sobě nebyla špatná, naopak, byla příjemná. Teplota v sále mnohem nižší než bývá na našich lekcích (cca 39 stupňů), v polohách se obecně drží mnohem kratší dobu, savasany jsou delší a celkově je celá lekce pojatá spíše meditativně. V sále bylo přítmí. Co mi opravdu vadilo, byly malinké šatny bez skříněk a téměř žádné zázemí.


KOLIK HVĚZDIČEK (maximum je 5) BYCH STUDIU UDĚLILA?


3 hvězdičky


Pro Bikram Yogu Prague

Anna Čadková

331 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page